واحد امور نخبگان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

کارشناس امور نخبگان

کارشناس : سرکارخانم سودابه حسینی

شماره داخلی : 3

آدرس ایمیل امور نخبگان : آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید** اطلاعیه **

با توجه به محدودیت زمانی در پاسخگویی به مراجعات حضوری و تماس های تلفنی و همچنین به منظور پاسخگویی بهتر و تسریع در امور نخبگان ،بنیاد نخبگان استان فارس به اطلاع می رساند مراجعه کنندگان و افراد تحت حمایت می توانند سوالات و درخواست های خود را از طرق زیر پی گیری نمایند:

1- سایت بنیاد ملی نخبگان و یا بنیاد نخبگان استان فارس و مراجعه به قسمت تسهیلات و حمایت های بنیاد ملی نخبگان

2- مراجعه به سامانه ثریا به آدرس soraya.bmn.ir

3- در نهایت در صورت نیاز به کسب اطلاعات و توضیحات بیشتر تماس تلفنی

 

اقدامات لازم توسط متقاضيان استفاده از تسهيلات نظام وظيفه پس از معرفي بنياد به ستاد كل نيروهاي مسلح

پس از اطلاع‌رساني بنياد ملي نخبگان به متقاضي در خصوص شماره و تاريخ نامه معرفي به ستاد كل نيروهاي مسلح؛ لازم است متقاضي پس از گذشت 3 روز كاري از تاريخ نامه، از طريق شماره 81992838 با دبيرخانه بنياد نخبگان نيروهاي مسلح تماس حاصل نموده و از رسيدن نامه بنياد ملي نخبگان به آن بنياد اطمينان حاصل نمايد. سپس شخصاً با در دست داشتن مدارك ذيل در اولين زمان ممكن به بنياد نخبگان نيروهاي مسلح به نشاني: بزرگراه شهيد صياد شيرازي مسير شمال به جنوب بعد از بزرگراه رسالت زير دومين پل عابر پياده ساختمان آجري قرمزرنگ، مراجعه نمايد.


 

اقدام لازم جهت ثبت اختراعات

مخترعین می توانند از طریق مراجعه به سایت www.ssaa.ir اداره کل مالکیت صنعتی تهران به آدرس : میدان امام خمینی (ره)-خیابان خیام-خیابان فیاض بخش جنب ساختمان شماره یک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور-ساختمان قدیم بانک ملت جهت ثبت اختراع اقدام نمایند.

کسانی که مخترع تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان نمی باشند: برای درخواست حمایت از تکمیل اختراع می توانند مستقیماً به مراکز رشد و برای تجاری سازی اختراع مستقیماً به پارک های فناوری مراجعه نمایند. علاوه بر این ،کلیه مراجع منطقه ای و اداره کل امور نوآوران و ارزشیابی فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری آماده راهنمایی و معرفی متقاضیان به مراکز رشد و پارک های فناوری و دیگر نهادها و سازمان های حمایت کننده از نوآوران هستند.


آدرس و شماره تماس بنیاد ملی نخبگان تهران:

ساختمان شماره 1: خیابان آزادی-بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا-پلاک 209 شماره تماس: 66917141-021

ساختمان شماره 2: خیابان نجات اللهي جنوبي - نرسيده به خيابان كريم خان- کوچه حقيقت طلب-پلاك 17

شماره تماس: 88900511-021