شهردار شیراز: استفاده از ظرفیت نخبگان در مسائل شهر شیراز در دستور کار قرار می گیرد. مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان فارس، شهردار شیراز و هیأت همراه روز چهارشنبه 29 آذرماه از بنیاد نخبگان استان فارس بازدید و در نشستی با رییس بنیاد نخبگان فارس در خصوص همکاری های فی مابین به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این نشست دکتر شریف، رییس بنیاد نخبگان فارس طی سخنانی در خصوص اهداف، مأموریت ها و برنامه های بنیاد در مسیر نخبه پروری، حمایت از استعدادهای برتر و تکریم و الگوسازی از نخبگان توضیحاتی ارائه نمود و در ادامه در رابطه با برنامه هایی که در خصوص تجاری سازی اختراعات حوزه­ی شهری، تشکیل اتاق های فکر و همکاری های بنیاد و شهرداری طی سال های اخیر، مطالبی مطرح و بر آمادگی بنیاد برای همکاری هرچه بیشتر با شهرداری در زمینه مسائل شهری تاکید نمود.

پس از آن حمید اسکندرپور، شهردار شیراز ضمن ابراز خرسندی از حضور در بنیاد نخبگان فارس و اطلاع از فعالیت های بنیاد که به صورت هدفمند از دانش آموزی شروع و تا مقاطع بالای تحصیلی و فارغ التحصیلی افراد ادامه می یابد، اعلام داشت که در دوره جدید فعالیت شهرداری شیراز قصد داریم کلیه طرح ها و پروژه های شهری را با مطالعات دقیق تر و بهره گیری از دانش متخصصان و تأمل بیش از پیش انجام دهیم و در این رویکرد آمادگی کامل داریم تا از ظرفیت بنیاد نخبگان و نیروهای متخصص تحت حمایت بنیاد به طور اصولی و کامل بهره ببریم.

شایان ذکر است در این دیدار حاجتی عضو شورای شهر شیراز نیز از آمادگی و حمایت شورا از همکاری نخبگان با شهرداری شیراز خبر داد و استفاده از این ظرفیت را در پیشبرد و توسعه شهر بسیار لازم دانست.