سفر معاون بنیاد نخبگان استان فارس به شهرستان کازرون مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان فارس روز دو‌‌شنبه مورخ 4 دی ماه 96 دکتر فخارزاده، معاون بنیاد نخبگان استان فارس و هیات همراه در راستای سفرهای خود به شهرستان‌‌ های استان فارس با هدف تمرکززدایی فعالیت ها از مرکز استان و خدمت رسانی به استعداد های برتر و در ادامه ی فعالیت های طرح شهاب برای بازدید از عملکرد مدارس و پژوهشسرای شهرستان ها، به شهرستان کازرون سفر کردند.

در این سفر ، معاون بنیاد نخبگان استان فارس و هیات همراه،در جلسه با اختتامیه آموزش شهاب معلمان و عوامل اجرایی این شهرستان شرکت و به بیان نقطه نظرات پرداختند. همچنین در این جلسه به پرسش های شرکت کنندگان در رابطه با فعالیت های بنیاد ملی نخبگان و برنامه ملی شهاب پاسخ داده شد.

در این راستا ایشان در جلسه کارگروه اجرایی شهاب شهرستان کازرون که با حضور رییس و سه تن از معاونین محترم آموزش و پرورش این شهرستان تشکیل شد، شرکت نمودند.در این جلسه ابتدا گزارش روند اجرایی شهاب تا کنون مطرح و مشکلات بیان گردید.آنگاه در خصوص راه حل های مذاکره شد و دکتر فخارزاده تجربیات اجرایی چهار ساله  شهاب استان را بیان نمودند.

از عمده اهداف سفر به این شهرستان،بازدید از مدارس و عملکرد مدیران و معلمان مدارس در اجرای طرح شهاب بود که در همین راستا معاون بنیاد و هیئت همراه از چندین مدرسه این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

همچنین در این سفر از دو پژوهش ‌‌سرای دانش آموزی این شهرستان  بازدید به عمل آمد و مسئولان بنیاد نخبگان استان از نزدیک در جریان فعالیت ‌‌ها، برنامه‌‌ ها، امکانات و کمبودهای این پژوهش‌‌ سرا قرار گرفتند.

 

گالری تصاویر