«فستیوال نوآوری های صنایع شیمیایی و پلیمر» در آبان ماه 1396 توسط فن بازار منطقه‌ای استان کرمانشاه برگزار می شود. مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

فن بازار منطقه‌ای استان کرمانشاه در همکاری با مرکز فن بازار ملی ایران و شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد رویداد«فستیوال نوآوری های صنایع شیمیایی و پلیمر» در آبان ماه 1396 برگزار نماید.

این رویداد به منظور تجاری سازی اختراعات این صنعت از طریق معامله یا جذب سرمایه‌گذاران و با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حوزه صنعتی برگزار خواهد شد. اختراعات حائز شرایط پس از طی فرآیندهای ارزیابی و انتخاب، با آموزش هایی که از سوی فن بازار به ایشان داده می شود، در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو در رو فراهم می‌شود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز برای تکمیل مستندات و خرید اختراعات یا سرمایه‌گذاری روی آنها توسط صنعتگران و سرمایه‌گذاران تسهیلاتی را ارائه می‌کند.

مخترعانی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند ، می بایست فرم ثبت نام را از وبگاه فستیوال ها www.techfestival.ir (بخش فستیوال نوآوری های صنایع شیمیایی و پلیمر) دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا تاریخ 15 مهرماه به آدرس پست الکترونیک آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایند.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی: www.techfestival.ir مراجعه نمایند.