ثبت نام استعداد های برتر تحت حمایت در رشته های مهندسی شیمی، برق و مکانیک در سمینار یک روزه پتروشیمی و انرژی در عسلویه. مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

بدینوسیله به استحضار می رساند همزمان با «سمینار پتروشیمی و انرژی» با همکاری بنیاد نخبگان استان بوشهر، شرکت پتروشیمی جم و انجمن مهندسی شیمی ایران در تاریخ 11 بهمن ماه  1395 اجتماع نخبگان و استعداد های برتر حوزه انرژی و پتروشیمی در عسلویه برگزار خواهد شد.

موضوعات این سمینار: مدیریت انرژی، ممیزی انرژی، بهره وری انرژی، آینده نگاری فناوری انرژی، فناوری های نوین حوزه انرژی و انرژی و محیط زیست می باشد و علاقه مندان  می توانند تا تاریخ 30 دیماه مقالات خود را از طریق آدرس الکترونیکی www.jpcomplex.ir/fa/form ارسال نمایند.

شایان ذکر است امکان حضور دانشجویان استعداد برتر تحت حمایت بنیاد نخبگان استان فارس در رشته های مهندسی شیمی، برق، و مکانیک در این سمینار و اجتماع نخبگانی فراهم شده و ایاب و ذهاب این عزیزان توسط یک دستگاه اتوبوس در ساعت 4 بعد از ظهر تاریخ 10 بهمن ماه از شیراز به عسلویه و در ساعت 4 بعد از ظهر تاریخ 11 بهمن ماه از عسلویه به شیراز انجام خواهد شد.

شایان ذکر است به شرکت کنندگان در این همایش گواهی حضور اعطا خواهد شد.

از علاقه مندان به شرکت در این همایش و اجتماع نخبگانی تقاضا می شود  حداکثر تا روز شنبه مورخ 25 دی ماه 95، از طریق پورتال زیر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.